Дата: 17.03.2022 15:24

Фото без опису  17 березня 2022 року відбулося засідання депутатського корпусу Студенянської сільської ради, на якому обговорено статтю «Знімають прапори» опубліковану в газеті «33 канал» від 16 березня 2022 року.

В результаті обговорення депутатами Студенянської сільської ради складено звернення до головного редактора газети «33 канал» про спростування неправдивої інформації щодо прийняття рішення Студенянською сільською радою про зняття прапорів в Студенянській територіальній громаді.

Таке рішення депутатським корпусом не приймалося і дане питання на засіданні сесії не розглядалося.

Звернення