Підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради

Дата: 12.04.2022 06:49

8 квітня 2022 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради під керівництвом начальника відділу – Ольги Жук.

За результатами атестації дванадцять вчителів підтвердили раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», п’ять вчителів підтвердили раніше присвоєне педагогічне звання «старший учитель», один педагог підтвердив раніше присвоєне педагогічне звання «учитель-методист», одному вчителю присвоєно педагогічне звання «старший учитель», один керівник закладу освіти громади відповідає займаній посаді.

Усі педагогічні працівники, які атестувалися, ознайомлені з рішенням атестаційної комісії.