Історія вінничанки, яка залишилася в Ірпені під обстрілами, щоб випікати хліб та роздавати людям

Дата: 07.06.2022 17:16

«Олеся, вінничанка. Жінка, яка має свою історію війни. – зазначив Начальник ОВА Сергій Борзов.- Ірпінь. З 6 березня до 22 квітня вона жила у супермаркеті - пекла хліб. Під обстрілами…»

Жінка вже зібралася виїжджати, сумки склала, але…

Пані Олеся розповідає: «Прийшла жінка з близнятами. Коли вони брали хліб, вони плакали… Я подивилась на цих дітей і сказала, що ні - не поїду. Ці маленькі діти, які чекали хліба, мене спинили….Якщо хліба було достатньо, то давали кожному по буханці. Якщо менше, то по половині. Якщо ще менше, то ми ділили по три кусочки хліба і клали туди по шматочку сала”.

Кілька разів російські диверсійні групи намагалися підірвати ролети на рампі супермаркету, щоб проникнути всередину – і кожного разу працівникам щастило: вчасно з‘являлися наші військові і накривали ворога.

Відео: Сили територіальної оборони ЗСУ https://youtu.be/6cSgZOuW61U