Дата: 09.06.2022 10:04

Фото без опису  10 червня у римському арт-просторі WeGil відкриється виставка українського мистецтва The Captured House. Rome («Захоплений будинок») про розв’язану росією війну в Україні.

На виставці зібрані понад 200 фотографій, скульптур, інсталяцій, діджитал та музичних робіт від 50 сучасних українських митців: Тіберія Сільваші, Алевтини Кахідзе, Влади Ралко, Дар'ї Кольцової, Михайла Рая, Kinder Album та інших, які залишились і продовжили працювати у регіонах, де були або продовжуються бойові дії.

Рим – друге місто у Європі, яке побачить «Захоплений будинок», у травні виставка була представлена в Берліні і отримала неабиякий успіх серед відвідувачів. Наступними зупинками стануть Париж та Амстердам.