Сергій Борзов вручив відзнаку Міністерства оборони України вінничанину, лідерові гурту «ТІК» Віктору Бронюку

Дата: 27.06.2022 12:36

Фото без описуУ лідера гурту «ТІК» Віктора Бронюка є ще одна «сторона медалі»: він – волонтер.

«А тепер у нього є і сама медаль  за волонтерство, – зазначив Начальник ОВА Сергій Борзов. – На жаль, Віктора не було у Вінниці, коли  приїжджав міністр оборони Олексій Резніков. Але тепер почесна місія у мене – вручити  йому відзнаку Міністерства оборони України».

Віктор Бронюк – один із тих, хто сьогодні виконує важливу місію –  допомагає ЗСУ здолати ворога.

Завдяки Віктору та його друзям, десятки автівок поїхали на передову – допомагати нашим захисникам звільняти міста та села від окупантів.

Разом ми – сила! Перемога – за нами! Слава ЗСУ!