Щиро вітаю усіх з державним святом – Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2022 10:11

Шановні жителі Студенянської територіальної громади!

Щиро вітаю усіх з державним святом – Днем Конституції України!

Конституція  - це Основний Закон країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи, а також визначає політичний устрій держави.

Цей день назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства, як головний оберіг державності і демократії, ґарант незалежності і соборності України.

Сьогодні, зі зброєю в руках, ми стоїмо на захисті Держави та її Основного Закону. Вже п’ятий місяць на території України війна, яку розпочала російська федерація Для нас це війна за волю, незалежність, демократію та європейські цінності. Ми захищаємо рідну землю, боронимо своє право обирати майбутнє. Міць наших Збройних Сил є запорукою існування держави, вільного життя кожного з нас.

Ми дякуємо усім синам і дочкам України, які стоять на захисті нашої країни. Усім, чиє життя жорстоко обірвала війна. Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини вони довели, що Україна ніколи не скориться загарбникам.

Перемога буде за нами!

Низький уклін усім захисникам, вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим Героям!

Слава Україні!

Героям слава!