На Вінниччині розпочато обмолот сільськогосподарських культур

Дата: 08.07.2022 14:43

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку ОВА за всіма категоріями господарств із 423,3 тис. га ранніх зернових та зернобобових культур, що підлягають до збирання, проведено обмолот на площі 2,0 тис. га. Це становить 0,5% до прогнозу.

Станом на 08 липня намолочено 7,9 тис. тонн зерна при середній урожайності 39,6 ц/га.

Зокрема, озимий ячмінь зібрано на 1,9 тис. га, що становить 6 % площ під цією культурою при урожайності – 40,5 ц/га; горох - на 2% площ. Урожайність гороху фіксується на рівні 18,8 ц/га.

Також деякі підприємства розпочали обмолот озимого ріпаку. Його зібрано на площі – 0,1 тис. га при  урожайності – 28,0 ц/га.

Довідково: В минулому році відповідно до статистичних досліджень урожайність озимого ячменю становила 50,8 ц/га, гороху-31,9 ц/га, озимого ріпаку -33,3 ц/га.