Сергій Борзов: Ви - наша гордість, ви довели, що вінницька бригада - краща

Дата: 11.07.2022 10:14

Фото без опису
Такими словами Начальник ОВА Сергій Борзов звернувся до військовослужбовців 120-ї бригади територіальної оборони ЗСУ, адже нещодавно виповнилося чотири роки з дня створення військової частини А7048.

"Щиро вітаю вас. Вінниччина гордиться Вами. Ви наші захисники, наші Герої. Ви - найкращі. Дякую кожному, хто наближає нашу ПЕРЕМОГУ", - зазначив у вітальному слові очільник області.

За сумлінне виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну та з нагоди 4-ї річниці від дня створення військової частини Начальник ОВА Сергій Борзов привітав бійців, вручивши Почесні грамоти обласної військової адміністрації та обласної Ради.