Термін прийому заяв від вступників на основі базової середньої освіти (після завершення 9-ти класів) триватиме до 14 липня 2022 року включно

Дата: 13.07.2022 14:27

В електронних кабінетах для цієї категорії вступників можливість подати заяви до закладів фахової передвищої освіти буде відкрито до 18:00 год. 14 липня. Йдеться про заяви насамперед на бюджет та контракт, якщо так визначено в Правилах прийому конкретного закладу ФПО.

Водночас приймання заяв лише на контракт триватиме і після 14 липня до тих закладів, де є відповідні небюджетні конкурсні пропозиції (до кінця жовтня).

Звертаємо увагу, що вступники із тимчасово окупованих територій АР Крим, міста Севастополя, окремих районів Луганської та Донецької областей, населених пунктів на лінії зіткнення можуть подавати заяви на бюджет до 12:00 год. 20 вересня 2022 року.