Відділ ДРАЦС у Вінниці, який зазнав руйнувань внаслідок ракетного удару, відновив свою роботу

Дата: 19.07.2022 09:29

Фото без описуВідділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції  (м. Хмельницький), приміщення якого за адресою: м. Вінниця, вул. Замостянська, 26, було  пошкоджено внаслідок ракетного удару, відновив свою роботу.

З питань державної реєстрації народження, смерті, шлюбу необхідно звертатися за адресою: м. Вінниця, вул. Замостянська, 7.

Графік роботи: вівторок-п’ятниця  - з 08.00 до 17.00, субота – з 08.00 до 15.45 год., неділя та понеділок – вихідні дні ( понеділок – проводиться державна реєстрація смерті). Обідня перерва – з 12.00 до 12.45 год.

З питань державної реєстрації розірвання шлюбу, зміни імені, внесення змін, поновлення, анулювання, а також повторної видачі  свідоцтв (витягів) та інших питань, пов’язаних з державною реєстрацією актів цивільного стану -   необхідно звертатися за адресою: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7.

Графік роботи: понеділок-четвер  - з 08.00 до 17.00, п’ятниця – з 08.00 до 15.45 год., субота та неділя – вихідні дні. Обідня перерва – з 12.00 до 12.45 год.

Телефони для довідок: (0432)66-25-42, 66-11-65