В Україні стартувало опитування щодо підтримки, прав і потреб внутрішньо переміщених осіб

Дата: 21.07.2022 12:37

Шановні українці!
Україна рухається до  перемоги. Ми залучаємо підтримку всього цивілізованого світу, допомагаємо один одному, гуртуємось та працюємо. І незалежно від того, де саме перебувають тимчасово переміщені громадяни України, знаємо, що Україна впевнено рухається до перемоги над жорстоким та підступним ворогом.

Сьогодні і щодня країні важливо, як кожен українець відчуває сьогодення і бачить майбутнє держави. Важлива думка кожного з нас.

Опитування, до якого пропонують долучитись, проводиться за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). За сприяння Вінницької обласної військової адміністрації та за ініціативи Офісу Президента України.

Дякуємо за увагу та ваші відповіді!

Взяти участь у всеукраїнському опитуванні можна за цим посиланням: https://s.polls.team/s3/unicef