Нова аграрна політика

Дата: 22.07.2022 12:56

Департамент агропромислового розвитку обласної військової адміністрації надсилає для ознайомлення та поширення серед аграріїв та підприємців Вінницької області концепцію програми «Нова аграрна політика».
Національною радою з відновлення України від наслідків війни підготовлений проект Плану з відновлення України за напрямом «Нова аграрна політика», що був презентований під час Конференції з питань реформ в Україні (URC 2022) у Лугано (Швейцарія). Документ окреслює трирівневу модель і містить план дій в аграрному секторі на період воєнного часу, післявоєнного відновлення та наступного етапу — розвитку. Його було ухвалено та взято за основу для втілення.
Просимо максимально розповсюдити серед представників аграрного бізнесу різних форм власності та господарювання концепцію програми «Нова аграрна політика» (додається).

(Відкрити)