Не пропустіть! Актуальні зміни в законодавстві

Дата: 27.07.2022 16:16

Податкова служба звертає увагу платників податків на зміни впроваджені Законом України від 12 травня 2022 року №2260-ІХ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану”.

Внесені зміни чітко розмежували платників на тих, у кого є можливість своєчасно виконувати податкові обов’язки, і тих, в кого їх через війну немає.

Платникам податків, які мають можливість своєчасно виконувати податкові обов’язки щодо дотримання термінів сплати податків, зборів та єдиного внеску, необхідно сплатити податкові зобов’язання у строк не пізніше 31 липня 2022 року.

Нагадуємо, що за несвоєчасне виконання податкових обов’язків щодо термінів подання звітності або сплати зобов’язань законодавством передбачена відповідальність.