Дата: 27.07.2022 16:19

В Студенянській територіальній громаді відбулася благодійна культурно-мистецька акція до Дня Української Державності на підтримку Збройних сил України «Разом до Перемоги». В рамках акції пройшла благодійна ярмарка та святковий концерт підготований КЗ «Центр культури і дозвілля Студенянської сільської ради». Під час благодійного заходу було зібрано кошти в сумі 10005,5 грн., які будуть використані на потреби військовослужбовців.

Дякуємо працівникам та аматорам КЗ «Центр культури і дозвілля», працівникам КЗ «Студенянська Публічна бібліотека», членам Молодіжної ради «Єдність» за підготовану благодійну культурно-мистецьку акцію. Дякуємо усім хто долучився до благодійної ярмарки та жителям громади які матеріально підтримали наший військових.