Надання соціальної підтримки родинам наших Захисників і Захисниць, які боронять Україну

Дата: 28.07.2022 09:43

За дорученням Начальника Вінницької ОВА Сергія Борзова у Студенянській територіальній громаді 26 липня 2022 року за участю Голови Тульчинської РВА Гаврилюка Олександра Анатолійовича, його заступника Сергія Чепернатого, начальника управління соціального захисту населення Тульчинської РДА Богача Миколи Володимировича, сільського голови Олексія Кирнасівського відбулася зустріч із представниками родин Студенянської територіальної громади, члени яких призвані до лав Збройних Сил України та зі зброєю в руках боронять нашу рідну землю від російського агресора.

Зокрема, такі зустрічі провели у 6 населених пунктах Студенянської ТГ: Гонорівка, Брохвичі, Студена, Кукули, Болган, Трибусівка.

Під час зустрічі з родинами наших Захисників та Захисниць було порушено чимало актуальних питань, зокрема, таких як: ротація, забезпечення військовим обладнанням, продуктами харчування, соціальний захист, медична, гуманітарна та правова допомога.

Голова районної військової адміністрації подякував кожній сім’ї за їхніх мужніх воїнів, взяв під особистий контроль проблемні питання, які були порушені під час спілкування.

Після зустрічі родини військовослужбовців отримали пакунки із продуктовими наборами від гуманітарного штабу Вінницької обласноїм військової адміністрації.