1 серпня розпочато реєстрацію електронних кабінетів для вступників у магістратуру

Дата: 01.08.2022 15:58

Фото без описуСьогодні, 1 серпня 2022 року, почалася реєстрація електронних кабінетів для вступників у магістратуру на основі дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра.

Можливість подання заяв на бюджет і контракт буде відкрита з 16 серпня до:

23 серпня – для вступу за результатами індивідуальної усної співбесіди;

15 вересня – для вступу за результатами МТНК/МКТ або фахового іспиту в закладі освіти.

Після цього подати заяви можна буде тільки на контрактну форму. Реєстрація електронних кабінетів буде відкрита до 31 жовтня.

«За перші пів години зареєстровано 985 кабінетів», – повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у телеграм-каналі https://t.me/SerhiyShkarlet/1092.

Також Міністр навів статистику подання заяв до закладів ФПО та ЗВО.

Докладніше: bit.ly/3OPSZyn

#Вступ2022