Начальник ОВА Сергій Борзов: Вінниччина отримала п’яту партію гуманітарного вантажу від Ліберецького краю Чеської Республіки

Дата: 02.08.2022 09:52

Фото без описуОдразу після візиту Гетьмана Ліберецького краю Мартіна Пути на Вінниччину чеські партнери відправили до нашої області нову партію допомоги.

Враховуючи своє транзитне розміщення, Вінницька область із початку повномасштабного вторгнення рф прийняла вже понад 180 тисяч переселенців.

"Підтримка наших країн-партнерів є вкрай необхідною. Особливо важливим наразі є питання підготовки до початку нового навчального року та підготовки місць масового та індивідуального проживання переселенців до зимового періоду",- зазначив Сергій Борзов.

У відповідь на ці виклики Ліберецький край передав 20 палет допомоги із одягом, постільною білизною, засобами гігієни, іграшками та канцелярськими товарами.

Щиро дякуємо за дружбу та допомогу! Разом до Перемоги!