12 серпня відзначаємо День молоді в Україні.

Дата: 12.08.2022 08:13

Шановна молодь Студенянської територіальної громади!

До 2022 року День молоді в Україні відзначали в останню неділю червня, однак, з урахуванням ініціативи молодіжних рухів і організацій України, щоб підтримати інтеграцію української молоді до європейської спільноти,  відповідно до Указу Президента України, відтепер, ми відзначаємо цей день разом з усім світом в Міжнародний день молоді.

Молодість – це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, створювати щось нове та цікаве, дивувати  світ своїми сміливими ідеями і досягненнями.

Сьогодні, в умовах війни, яку розпочала російська федерація на території України, молодь робить величезний внесок в наближення Перемоги. Молоді люди, жителі нашої громади, також наполегливо працюють на різних фронтах: інформаційному, волонтерському, спортивному, освітньому, культурному, економічному, а також захищають Україну зі зброєю в руках.

Щиро вітаю молодь громади зі святом. Бажаю миру, здоров’я, здійснення мрій,  впевнено рухатися до своєї мети і легко долати будь-які труднощі. Ви – надія і майбутнє нашої країни.

З повагою, сільський голова Олексій Кирнасівський!