Щиро вітаю Вас із величним національним святом – Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2022 10:18

Шановні жителі Студенянської територіальної громади!

Прапор - це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава. Кольори національного прапора майоріли вже на стягах давньоруських земель та міст, вони переважали на козацьких полкових хоругвах. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Український прапор – це символ країни, втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Щиро вітаю усіх зі святом. Бажаю миру, здоров’я, добробуту, благополуччя. Дякую усім синам і дочкам України, які стоять на захисті держави. Низький уклін усім захисникам, вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим Героям!

Перемоги і процвітання нашій Державі!

З повагою, сільський голова                                  Олексій КИРНАСІВСЬКИЙ