Сергій Борзов та президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков обговорили можливості експорту зерна з Вінниччини через сусідню Молдову та Румунію

Дата: 24.08.2022 10:15

Начальник ОВА Сергій Борзов зустрівся з президентом торгово-промислової палати України Геннадієм Чижиковим.

Під час зустрічі в ОВА сторони обговорили питання експорту зерна з Вінниччини через сусідню Молдову та Румунію.

«Наша прикордонна область має свої плюси. Вдале територіальне розташування може стати конкурентною перевагою, адже це відчутна цінова різниця у логістиці для місцевих аграріїв,- зауважив Начальник ОВА.

Міжнародна спільнота сподівається врятувати від голоду мільйони людей, відкривши шлях експорту зерна з деблокованих українських портів Одещини.

«А Вінниччина, зі свого боку, може «годувати» Європу»,- підкреслив Сергій Борзов.