Студенянська громада
Вінницька область, Тульчинський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Благодійний проєкт «КОЛО ТУРБОТИ» відкрив гарячу лінію психологічної допомоги для батьків за номером: 0800 33 13 91

Дата: 30.08.2022 08:32
Кількість переглядів: 444

Фото без описуГО «Центр соціального лідерства» разом з Дитячим фондом ООН Юнісеф в Україні за підтримки НДСЛ «ОХМАТДИТ» реалізують проєкт «КОЛО ТУРБОТИ», щоб захистити та відновити найцінніше – дитяче психологічне здоров'я.

У співпраці з медичними закладами, соцпрацвіниками, психологами та волонтерськими організаціями надаватимуть кваліфіковану безоплатну допомогу сім’ям, дітям від 0 до 6 років, які отримали гостру травму внаслідок різноманітних обставин в ході війни в Україні.

Телефонуйте за номером 0800 33 13 91 з 16.00 до 20.00 щодня. Спеціалісти гарячої лінії нададуть психологічну підтримку батькам при гострих стресах під час війни.

Дізнайся, чи є у твоєї дитини ознаки стресу: https://test.cc.socialbusiness.com.ua/.

За необхідності записуйся на консультацію з психологом онлайн або телефонуй на гарячу лінію: 0800331391.

 «Чимало людей сьогодні переживають постійну тривогу, гнітючий страх за власне життя, тотальне спустошення та хронічну втому. Тому психологічний стан та психічне здоров’я є вкрай важливим. Особливо це стосується маленьких діток, які знаходилися під обстрілами, були змушені переховуватися в підвалах чи бомбосховищах або покинути свій дім та переїхати у безпечніші зони. Пережитий досвід матиме непоправний вплив на майбутнє дитини, який проявлятиметься у вигляді фізичного та/або психічного захворювання, проблемах у спілкуванні з оточуючими, невпевненості у власних силах, депресивних станах та навіть схильності до самогубства. Тому важливо діяти негайно. Виявляти ознаки такої травми та надавати професійну екстрену психологічну поміч», − зазначають організатори проекту.

Довідково.

 Основні напрямки діяльності благодійного проєкту «КОЛО ТУРБОТИ» :

  1. Надання гуманітарної допомоги медичним закладам для дітей віком від 0 до 6 років та вагітним жінкам.
  2. Опитування та систематизація даних що до кількості дітей, які знаходяться у стані гострого стресу.
  3. Робота мобільних бригад психологів з навичками роботи з дітьми та які мають досвід роботи з гострою травмою.
  4. Створення центрів психологічної допомоги у чотирьох містах: Київ, Львів, Умань, Дніпро. Керівник кожного центру відповідає за організацію роботи мобільних бригад у своєму місті та закладах, що знаходяться у радіусі до 200 км міста.
  5. Кваліфікована психологічна допомога дітям від 0-6 років та їхнім батькам, які пережили психотравмуючі події під час війни методами психологічних консультацій онлайн та під час прийомів у медичних закладах.
  6. Розповсюдження інформаційних матеріалів що до порядку надання психологічної допомоги серед фахівців, що спілкуються з дітьми та сім’ями: педагоги, вихователі, волонтери у центрах прихистку, лікарі, соцпрацівники.
  7. Навчання психологів методам роботи з гострою травмою у дітей (онлайн тренінги).
  8. Створення освітньої платформи для дитячих психологів та батьків, що навчатиме психології за допомогою вебінарів, ТБ програм та різноманітних онлайн-матеріалів. У рамках проєкту сім’ї матимуть змогу спілкуватися з кваліфікованими психологами, приймати участь у семінарах та конференціях.
  9. Облаштування одного медичного закладу в регіоні згідно з дизайн-проектом дружнього до дітей простору, а саме: облаштування багатофункціональної кімнати для гри та відпочинку, облаштування гендерно-чутливої вбиральні, вказівники для цих зон.

Додаткову інформацію можна отримати за посиланнями:

https://www.facebook.com/care.circle.ua,

https://www.instagram.com/care_circle_ua/


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь