Відбулася культурно-мистецька акція до Дня Незалежності.

Дата: 01.09.2022 08:39

31 серпня, Сьогодні, на ринку села Студена відбулася культурно-мистецька акція до Дня Незалежності, на підтримку Збройних сил України «Віримо у Перемогу». Працівниками КЗ «Центр культури і дозвілля» підготовано благодійний концерт та благодійну ярмарку. Хочемо подякувати усім, хто долучився до благодійної ярмарки: вчителям, працівникам, батькам та учням ОНЗ «Студенянська ЗОШ І-ІІІ ступенів», працівникам, батькам та вихованцям ДНЗ «Ранок», працівникам КУ «Інклюзивно-ресурсний центр», членам Молодіжної ради «Єдність», працівникам КЗ «Студенянська Публічна бібліотека». Під час благодійного заходу було зібрано кошти в сумі 15200,0 грн., які будуть використані на потреби військовослужбовців.

Дякуємо усім, хто долучився до благодійної акції та жителям громади які матеріально підтримали наших військових.