Шановні педагоги, дорогі учні, батьки!

Дата: 01.09.2022 11:33

Фото без опису
Щиро вітаю всіх Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань. Це свято є особистим для кожного і загальним для всіх, хто вчить та навчається, адже саме з нього починається дорога в майбутнє, до нових звершень та самостійного життя.

Особливим і  важливим  цей день є для наших  першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях.  Не менш важливим він є і для майбутніх випускників,  яким  скоро  доведеться йти у доросле життя та обирати свою професійну стежину.

У цей день бажаю Вам бути сумлінними і розумними учнями, любити рідну мову і землю, поважати працю і знання. Нехай завжди з Вами буде підтримка і розуміння Ваших рідних та близьких.

Шановні освітяни! Висловлюю Вам щирі слова вдячності за  Вашу самовіддану працю, за виховання свідомих українців, з якими  Ви  щиро ділитеся своїми знаннями, любов’ю та теплом. Міцного Вам здоров’я, натхненної праці та творчих успіхів!

Цього року ми розпочинаємо навчання в умовах воєнного стану. Віримо у Збройні сили України  та у світле майбутнє нашої Держави. Нехай цьогорічний День знань принесе усім мирне небо, учням -  широкі обрії знань, педагогам – задоволення від результатів роботи та вдячних учнів,  батькам – віру в щасливу долю їхніх дітей!
               Зі святом усіх!  З початком нового навчального року!

Все буде Україна!

З повагою, сільський голова              Олексій  КИРНАСІВСЬКИЙ