В умовах воєнного стану на Вінниччині триває протидія нелегальній міграції

Дата: 06.09.2022 12:08

Фото без описуЗапобігання і протидія нелегальній міграції, а також контроль за додержанням іноземцями правил перебування в Україні є одним з пріоритетних завдань Міграційної служби України.

Працівниками УДМС у Вінницькій області постійно здійснюються перевірки та відпрацювання місць можливого перебування іноземних громадян.

З січня по вересень  2022 року 343 іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення Міграційного законодавства. Накладено штрафів на суму – 610 тис. грн.

Крім того, прийнято 129 рішень про примусове повернення в країну походження та 7 рішень про примусове видворення іноземців.

Трьох порушників міграційного законодавства розміщено до пункту тимчасового перебування іноземців.

З початку року 41 іноземний громадян вже має заборону в`їзду в Україну не менше ніж на три роки.

Робота з протидії нелегальній міграції триває.

Джерело: УДМС у Вінницькій області