У рамках програми «Майбутні лідери України» розпочато прийом заявок від кандидатів, які матимуть можливість пройти стажування у Європарламенті

Дата: 09.09.2022 12:06

Як повідомляє Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, програма базується в Брюсселі та спрямована на молодих українців віком від 18 до 28 років, які бажають займати ключову позицію в українській політиці, державній службі та приватному секторі.

У цьому раунді лише 3 місця. Намагайтесь досягти вищої позиції в рейтингу та відвідайте Брюссель як працівник Європейського парламенту.

Обов’язки успішних кандидатів включатимуть дослідження, організацію та відвідування зустрічей, а також управління та підтримку різноманітних проектів.

План кандидатів на даний момент:

• перевірити відповідність вимогам кандидата у попередніх посадах;
  • заповнити анкету на нашому сайті
  • надіслати своє резюме та мовний сертифікат(и) на нашу електрону адресу futureukrainianleaders@gmail.com
  • пройти співбесіду, на яку вас запросять.

Не втрачайте шанс і заповнюйте заявку прямо зараз!

Кінцевий термін подачі заявок – 15.09.22.

Програма передбачає можливість стажування в офісі члена Європейського парламенту з 5 по 30 жовтня.