На колінах зустріли та провели в останню земну дорогу загиблого воїна, жителя села Студена - КРАСНОБАЄВА Анатолія Миколайовича

Дата: 12.09.2022 16:20

11 вересня жителі Студенянської територіальної громади живим коридором, на колінах зустріли та провели в останню земну дорогу загиблого воїна, жителя села Студена - КРАСНОБАЄВА Анатолія Миколайовича, який загинув 4 вересня у бою за Батьківщину в Донецькій області.

Анатолій Миколайович був солдатом 13 резервної роти 56 бригади, мужній захисник, справжній патріот, батько двох синів. Дуже болячи усвідомлювати, що молоде життя обірвалось в розквіті сил. Він загинув, залишаючись відданим та непохитним захисником українського народу, пожертвував собою заради мирного життя, єдності і процвітання нашої держави, заради щасливого майбутнього наших дітей.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родині, друзям, побратимам, усім хто знав Анатолія Миколайовича. Світлий та добрий спомин про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно живуть в нашій пам’яті.

Вічна пам’ять та слава Захиснику України!

Слава Україні!