Сергій Борзов: Сьогодні героями є всі ті, хто був і є на фронті, і ті, хто з 24 лютого не покинув свою державу та робить усе задля Перемоги, - мені за честь вручити вінничанам державні нагороди

Дата: 13.09.2022 08:36

Фото без описуВідповідно до Указу Президента України, за особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, цілий ряд вінничан отримали державні нагороди.

Сьогодні, 12 вересня, в  приміщенні ОВА нагороди вручили Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов та народний депутат України Ірина Борзова.

«Сьогодні героями є всі ті, хто був і є на фронті, і ті, хто з 24 лютого не покинув свою державу і робить усе задля Перемоги тут – в тилу, в цивільному секторі. Дякую за внесок, які робите незалежно від того, де служите і працюєте»,- підкреслив Сергій Борзов.

Почесне звання «Народний художник України» присвоєно

Михайлу Васильовичу Довганю – художнику, голові громадської організації «Музей просто неба «Козацька левада»;

«Заслужений будівельник України»

Ящуку Володимиру Миколайовичу – Іллінецькому міському голові Вінницької області ;

«Заслужений юрист України»

Яременку Олександру Івановичу – завідувачу кафедри права і публічного управління Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, кандидату наук з державного управління, доценту.

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагороджено:

Дрижука Олександра Анатолійовича - головного спеціаліста відділу фінансової звітності та господарського забезпечення управління фінансового та господарського забезпечення апарату Вінницької обласної державної адміністрації ;

Красуляк Зою Іванівну – провідного методиста з театралізованих заходів і свят Комунальної організації «Вінницький обласний центр народної творчості»;

Кричковського Вадима Юрійовича – директора ТОВ «Органік-Д», Вінницький район;

Кузнєца Богдана Олександровича – начальника Хмільницької РВА

Поліщука Сергія Олександровича – начальника адміністративно-господарського відділу Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області»;

Стукана Віктора Євграфовича – скульптора Хмільницької міської територіальної громади Вінницької області;

Храновського Олега Анатолійовича – заступника начальника Гайсинської РВА

Подяку Прем’єр-міністра України  оголошено:

Буньку Михайлу Степановичу   – заступнику директора ТОВ «Агробуд», смт Оратів

Расулову Василю Рахімовичу – бригадиру тракторної бригади ДП «Олександрівське».

Вручаючи Почесні грамоти Верховної Ради України, Ірина Борзова підкреслила: «Насправді усі нагороджені сьогодні – дуже достойні цієї високої відзнаки, це наші військові, медики, та гвардійці. Хочу щиро подякувати кожному за роботу, за ті щоденні кроки, які ви робите для перемоги України».

Почесною грамотою Верховної Ради України нагороджено:

Генерал-лейтенанта Артюха Володимира Миколайовича - начальника Подільської філії ДП «Український державний центр радіочастот», члена Ради оборони Вінницької області, радника начальника Вінницької обласної військової адміністрації.

Віталія Бубелу - заступника командира військової частини Національної гвардії України;

Яніну Василюк  - начальника медичного пункту ВСП;

Романа Гончарука - начальника відділення ВСП;

Олександра Демчишена – старшого інженера Держспецзв’язку;

Віктора Драченка – старшого солдата ВСП;

Сергія Карпушева - командира батальйону військової частини Національної гвардії України;

Косенка Ігоря - командира роти військової частини Національної гвардії України;

Ігоря Шевчука – сержанта ВСП;

Андрія Риженка - начальника відділення невідкладної хірургії клініки абдомінальної хірургії Військово-медичного клінічного центру.

Медаллю «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» ІІІ ступеня нагороджено Котика Олега Миколайовича - лікаря-хірурга вищої категорії, дитячого хірурга, онколога КНП «Хмільницька ЦЛ» Хмільницької міської ради.

Низький уклін усім! Слава Україні!