З вірою у Перемогу

Дата: 22.09.2022 08:43

Фото без опису21.09.2022р., у релігійне свято Різдво Пресвятої Богородиці, Козятинський відділ УДМС України у Вінницькій області відчув справжній дух майбутньої ПЕРЕМОГИ!

До відділу за отриманням адміністративної послуги звернувся воїн, який вже 8 років захищає нашу державу, світовий рекордсмен зі знищення броньованих цілей із протитанкового ракетного комплексу JAVELIN гр. Олександр П. з сім’єю.

«Свої перші три броньовані цілі я знищив за 12 хвилин. І зрозумів наскільки JAVELIN потужна зброя…», «За один день підбив 6 одиниць ростехніки», - розповів Олександр, який вже був тричі поранений.

У травні його зацитував у своєму виступі й назвав українським героєм президент США Джо Байден, котрий відвідав завод LOCKHEED MARTIN, що виготовляє ракетні комплекси JAVELIN та STINGER.

Раді надавати послуги нашим захисникам та їх сім’ям. Маленький Юрчик у всьому наслідує свого тата-героя, навіть одяг як у тата!

Завдяки таким воїнам УКРАЇНА – ПЕРЕМОЖЕ!

УДМС у Вінницькій області