Дата: 27.09.2022 13:08

В Студенянській територіальній громаді відбувся кінопоказ фільмів в рамках Національного туру «Кіно заради Перемоги!»: 24 вересня о 16.00 год. - «11 дітей з Моршина» (реж. Аркадій Непиталюк) та 25 вересня об 11.00 год. - «Пригоди козаків» (мультсеріал). Проєкт реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації "Дивись українське!" за підтримки фонду "МХП-Громаді" та компанії "Делойт" в Україні, за сприяння компанії "Вавілон", ГО "УкрКіноФест", ГО "Спілка підприємців теле та кіноіндустрії", окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.

Наступні кінопокази відбудуться: 30.09.2022р.  – фільм «Крути «1918» (реж. Олексій Шапарєв) та 01.10.2022р. фільм -  «Пекельна Хоругва або Козацьке Різдво» (реж. Михайло Костров) в КЗ «Центр культури і дозвілля». Запрошуємо усіх бажаючих на перегляд! Безкоштовно.