Шановні освітяни Студенянської територіальної громади!

Дата: 30.09.2022 11:07

Фото без описуПрийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!

Бути вчителем, вихователем, наставником – це наполеглива праця, яка збагачує світ мудрістю й знаннями, це мистецтво, обране за покликом серця. Від Вас залежить вміння і бажання наших дітей  будувати сучасне суспільство,  освіта й життєві пріоритети молоді, майбутнє нашої громади та  країни.

Ваша місія є визначальною для держави - саме педагог щоденно формує людину та суспільство майбутнього, навчає жити, мислити, любити рідну землю. Вчитель закладає в дитині ті моральні й духовні якості, з якими вона йде в подальше  життя.

В цей святковий день висловлюю щиру вдячність за Вашу працю, творчий пошук,  добро, високий професіоналізм та життєву мудрість.
Бажа
ю Вам, дорогі працівники освіти, миру, міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя,  невичерпних творчих сил, наснаги і нових педагогічних звершень.

З повагою, сільський голова                    Олексій КИРНАСІВСЬКИЙ!