На Вінниччині 4854 мешканці хворіють на COVID-19

Дата: 03.10.2022 16:09

Фото без описуЗа інформацією Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА 4854 мешканці області хворіють на COVID-19 З них амбулаторно лікуються 4351 пацієнт, на стаціонарному лікуванні перебуває 503 хворих.

Пацієнтів з COVID-19 приймають на лікування у 22 медичних закладах області. Наразі вони завантажені на 40,6%, а реанімаційні ліжка – на 14,5%.

Зокрема у Гайсинській лікарні для лікування хворих з коронавірусною інфекцією розгорнуто 40 ліжок. На сьогодні у закладі лікується 31 пацієнт.

За словами головного лікаря Гайсинської ЦРЛ Ігоря Кохана, щодня до медичного закладу госпіталізують по кілька пацієнтів.

«Збільшення кількості пацієнтів є, але не таке, як було минулого року. Наразі двоє пацієнтів перебувають у реанімаційному відділені», - зазначив Ігор Кохан.