НА ВІННИЧЧИНІ МОЖЛИВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ВІД ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ

Дата: 10.10.2022 12:18

%d0%97%d0%bd%d1%96%d0%bc%d0%be%d0%ba %d0%b5%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b0 2022 10 10 %d0%be 11.57.14 %d0%ba%d0%be%d0%bf%d1%96%d1%8fПро можливі відключення від електроенергії та водопостачання мешканців області попередає начальник Вінницької ОВА, - повідомляють Життєві обрії.

Сьогодні ворог здійснив ракетні обстріли по об`єктах критичної інфраструктури та по цивільним об`єктам по всій території нашої держави. Прошу бути уважними та залишатися в укриттях до кінця сигналу повітряної тривоги. Це не остання ракетна атака на сьогодні, - зазначає начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

На Вінниччині можливі відключення від електроенергії та водопостачання. Жителів області закликають зарядити телефони та бути готовими до перебоїв в роботі мобільного зв’язку та інтернету.

Рашисти намагаються атакувати критичну інфраструктуру міст.