Ярмарка 2022

Дата: 12.10.2022 09:05

Відповідно до наказу Начальника обласної військової адміністрації від 06 жовтня 2022 року № 2066 «Про проведення осінніх сільськогосподарських ярмарків» та з метою забезпечення населення області сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами за цінами виробників 22 та 29 жовтня 2022 року у місті Вінниці на площі, яка прилягає до ТЦ «Plaza Park» по вул. Келецькій, 117-Б будуть проводитись осінні сільськогосподарські ярмарки.

До участі у ярмарку рекомендовано залучити підприємства переробної промисловості з виробництва м’ясних та ковбасних виробів, м’яса курей, яєць, олії, молокопродуктів, хлібобулочних, кондитерських, макаронних виробів, борошна, круп, плодоовочевих консервів, а також торговельні підприємства споживчої кооперації.

Перевагу в участі у ярмарках надавати фермерським господарствам та підприємствам сільськогосподарських товаровиробників м’яса, риби, фруктів, овочів, меду та інших продовольчих товарів.

Просимо бажаючих долучитися до участі у ярмарці.

Буде у місті осінній ярмарок | Слово Правди - новини Володимира