У період дії воєнного стану в Україні спрощено процедуру ліцензування, - Національна рада з питань телебачення і радіомовлення

Дата: 25.10.2022 10:37

Фото без описуНаціональна рада з питань телебачення і радіомовлення повідомляє: у період дії воєнного стану в Україні буде спрощено процедуру ліцензування.

Відповідно до пунктів 1 і 2 розділу ІІ Положення про особливості процедури ліцензування у період дії воєнного стану в Україні заявник може подати до Національної ради заяву про видачу, переоформлення, продовження ліцензії за встановленою формою в паперовому або електронному вигляді на офіційну електронну пошту Національної ради nrada@nrada.gov.ua

У разі подання заяви в електронному вигляді на заяву і всі документи накладається цифровий електронний підпис з урахуванням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги».

Також згідно з пунктом 10 розділу ІІ цього Положення Національна рада може надіслати скан-копії бланка ліцензії, а також бланка ліцензії з продовженим терміном дії переоформленої ліцензії, дубліката ліцензії на підставі звернення ліцензіата, яке підписане цифровим електронним підписом.

Деталі тут https://bit.ly/3TwZSYv