«Сімейна ферма - алгоритм створення та базові навики для майбутнього успіху».

Дата: 25.10.2022 16:30

Логотип конференцииДепартамент агропромислового розвитку Вінницької обласної військової адміністрації доводить до Вашого відома, що ТОВ «Центр фермерських компетенцій» проводить 26 жовтня 2022 року о 15 годині практичний онлайн-тренінг «Сімейна ферма - алгоритм створення та базові навики для майбутнього успіху».Захід проходить в рамках проекту «Розвиток сімейних ферм через надання дорадчих послуг для малих виробників молока». Проект реалізується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми Quality FOOD Trade Program, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

В рамках даного заходу планується розглянути наступні питання:
•    Чому важливе сімейне підприємництво на сільських територіях;
•    Особливості створення та діяльності сімейного фермерського господарства (СФГ) без набуття статусу юридичної особи;
•    Які його переваги перед іншими формами господарювання в АПК;
•    Особливості вибору системи оподаткування СФГ;
•    Доступ до фінансових ресурсів в умовах воєнного стану;
•    Алгоритм реєстрації в ДАР. Причини відмови та помилки при реєстрації.
До участі запрошуються представники місцевого самоврядування, мікро-, малих, середніх молочних господарств, сімейних ферм та інші зацікавлені особи.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації - https://bit.ly/3E0762j
Телефони для довідок по проведенню заходу:
+380 50 3 185714 (Viber,WhatsApp,Telegram)
+380 67 3185714 Жаглова Світлана Геннадіївна

Просимо прийняти участь в онлайн-тренінгу відповідальних осіб з питань AFIK територіальних громад, а також інформувати сільгоспвиробників та зацікавлених осіб про проведення заходу.