В Студенянській громаді попрощалася із загиблим Захисником КОЗЬМОЮ Михайлом Петровичем

Дата: 29.10.2022 15:04

В Студенянській громаді попрощалася із  загиблим Захисником, жителем села Трибусівка – КОЗЬМОЮ  Михайлом Петровичем, який загинув 21 жовтня 2022 року під час участі у бойових діях по обороні нашої держави, поблизу населеного пункту Білогорівка Луганської області.

Михайло Петрович захищав українську землю з 2014 року, вірно служив українському народу, мужній захисник, справжній чоловік, патріот, батько двох дітей, він віддав своє життя заради незалежності, єдності і процвітання нашої держави, заради щасливого майбутнього наших дітей.

Побратими згадують полеглого Захисника як вірного товариша, завжди готового прийти на допомогу, порядну, справедливу та добру людину, яка всім серцем вболівала за майбутнє України.

Від Студенянської сільської ради та жителів громади висловлюємо щирі співчуття рідним, побратимам, друзям, односельчанам, усім хто знав загиблого Героя.

Нехай добрий спомин про Михайла Петровича залишиться у пам’яті всіх, хто любив, знав та поважав Захисника.

Герої не вмирають, їх пам’ятають вічно…

Вічна пам’ять та слава Захиснику України!

Слава Україні!