Як діяти, щоб зменшити ризики втрати страхового стажу?

Дата: 31.10.2022 10:06

Фото без описуЗа інформацією Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, в період дії воєнного стану цього тижня 193 підприємці та 7 трудових колективів Бершаді, Гайсина, Жмеринки, Іллінців, Крижополя, Могилева-Подільського, Тульчина і Шаргорода ознайомилися з умовами зарахування стажу роботи та змінами в пенсійному і трудовому законодавстві.

«Тільки легальне працевлаштування, вчасна та в повній мірі сплата єдиного страхового внеску забезпечить зарахування періоду трудової діяльності до страхового стажу», - наголосили фахівці Пенсійного фонду Вінниччини.

Щоб перевірити свій страховий стаж і нараховану зарплату можна скористатись вебпорталом Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/