Шановні працівники соціальної сфери Студенянської громади!

Дата: 04.11.2022 14:04

Фото без опису                  Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України.

Сьогодні наше повсякденне життя неможливо уявити без самовідданої праці соціальних працівників. Немає жодної людини, до якої б не мали відношення працівники соціальної сфери, від народження і до організації пенсійного забезпечення нас супроводжуєте і підтримуєте саме Ви.

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації  перед соціальною сферою постали нові виклики, а основним завданням працівників соцзахисту стало надання допомоги всім, хто її потребує, зокрема, людям, які перебувають у складних життєвих обставинах, втратили житло, роботу, здоров’я та втекли від війни в безпечніші райони України.

Щиро вітаю Вас з професійним святом, дякую за нелегку та самовіддану працю, бажаю Вам мирного неба, міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії, нехай добро, зроблене Вами, завжди повертається!

З повагою, сільський голова                        Олексій КИРНАСІВСЬКИЙ