Увага! На Вінниччині очікується ускладнення погодних умов

Дата: 16.11.2022 12:53

Фото без описуВінницький обласний центр з гідрометеорології повідомляє: 17-18 листопада у Вінницькій області та місті Вінниця очікується зміна погодних умов: пройдуть дощі  з переходом в мокрий сніг  та сніг  з тимчасовим утворенням снігового покриву висотою 3-8 см; місцями налипання мокрого снігу та посилення вітру  до 15-20 м/с. На дорогах ожеледиця.

Поступове зниження температури 17-18 листопада до 0-6° морозу, 19-20 листопада місцями до 8-10° морозу. Ускладнення погодних умов 17-18 листопада відповідає 1 рівню небезпечності, жовтий.

Такі погодні умови можуть призвести до порушень електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі та порушення руху автотранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.