Подарункові набори до Дня святого Миколая дітям загиблих Захисників та Захисниць України від депутата Вінницької обласної ради від БПП «Солідарність» Вацака Геннадія Анатолійовича

Дата: 20.12.2022 20:19

Новий рік – свято надії і віри у краще майбутнє. З особливим нетерпінням чекають цього дня діти, які сподіваються на здійснення заповітних мрій.

Студенянська територіальна громада висловлює щиру подяку, українському підприємцю та меценату за

Бажаємо Вам напередодні Нового року та Різдва Христового родинного щастя і достатку, міцного здоров’я і здійснення найзаповітніших бажань. Хай Новий рік увійде у наші домівки теплим святом, принесе радість, добробут. Нехай у кожній оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир і спокій!