Знайомство з поліцейським офіцером Студенянської територіальної громади

Дата: 28.12.2022 15:59

Відбулося знайомство з поліцейським офіцером Студенянської територіальної громади Пайликом Олегом Ігоровичем, який обслуговуватиме території с. Студена, с. Гонорівка, с. Трибусівка, с. Кукули, с. Болган, с. Грабарівка, с. Чабанаве, с. Червона Поляна, с. Палійове, с. П'ятихатка, с. Затишне, с. Брохвичі, с. Козацьке, с. Калинівка, с. Верхня Слобідка.

Головним завданням поліцейського офіцера громади є орієнтація на потреби місцевого населення, підтримка постійного контакту з мешканцями, щоденне забезпечення порядку на своїй території, своєчасне реагування на проблеми громади та запобігання вчиненню правопорушень.

Основна мета поліцейського офіцера громади:

-брати активну участь в житті громади;

-особисто налагодити контакт з кожним її мешканцем;

- проводити профілактичну роботу серед місцевого населення (тематичні зустрічі, виступи в школах, спільні ініціативи, тощо);

- тісно співпрацювати з жителями громади;

- допомагати вирішувати конфліктні ситуації;

- контролювати дотримання фізичними та юридичними особами правил та порядку зберігання і використання зброї;

- боротися з рейдерством і браконьєрством;

- забезпечувати порядок та безпеку на території громади.

Контактна інформація: 24715, Вінницька область, Тульчинський район, с.Студена, вул. Пирогова, буд. 14, тел. +380674529560 Пайлик Олег Ігорович