Соціальні виплати

Дата: 29.12.2022 16:49

Фото без опису
Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 15.11.2022 року №1320 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо призначення окремих видів державної допомоги та соціальних стипендій» припинення виплат з 01.01.2023 року стосується тільки тих видів допомог та пільг, термін виплати яких закінчився в період воєнного стану та не стосується виплат на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Відповідно до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 року № 332, допомога на проживання внутрішньо переміщеним особам це окремий вид допомоги, який призначається з місяця звернення без кінцевої дати її припинення.