Вінниччина – лідер серед областей України за кількістю отриманих консультацій онколога за направленням сімейного лікаря

Дата: 02.02.2023 13:43

Фото без описуПро це повідомили у Національній службі здоров’я України.

У 2022 році за консультацією онколога звернулись 15 460 вінничан: з них - 14 922 дорослих пацієнтів та 538 дітей.

«Ми неодноразово наголошували, що рак – це вирок. Але якщо лікарі його діагностують на ранній стадії, то пацієнти мають великі шанси на одужання. Також хочу зазначити, що за останні 10 років захворюваність на рак у Вінницькій області зросла на 30%. Тому, вкотре закликаю не нехтувати своїм здоров’ям. Якщо вас щось турбує, звертайтеся до сімейних лікарів, а уже вони вас скерують за маршрутом пацієнта до вузьких спеціалістів», - відзначила заступниця директорки Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Тетяна Бондаренко.

Додаємо, що загалом в Україні протягом минулого року консультацію онколога за направленням сімейного лікаря, терапевта або педіатра отримали 117 347 дорослих та 4 178 дітей.