Українцям пропонують оглянути чудові краєвиди зимового Поділля під час ретро-туру найдовшою вузькоколійкою у Європі

Дата: 09.02.2023 13:02

Фото без описуЛегендарний Гайворон — серце українських вузькоколійок — чекає гостей зі всієї України! Ви отримаєте незабутню поїздку найдовшою вузькоколійкою в Європі за маршрутом Гайворон — Бершадь і зворотно. Мандрівка на потязі під паровозом відбудеться 18 лютого (субота).

Для того, щоб взяти участь у ретро-турі, необхідно заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/afrUYQ3gFVteJG2Z6.

Після заповнення цієї форми ви отримаєте на електронну пошту детальну інформацію щодо поїздки.

Загальна вартість подорожі становить 665 грн. До неї входять вартість квитка на поїзд під паровозом (215 грн), культурно-розважальна програма та гаряче харчування (450 грн). Ви можете обрати потрібний варіант.

Для учасників поїздки є можливість трансферу до Гайворона з Києва та Вінниці спецпоїздом у складі кількох залізничних вагонів (за окрему плату). Квитки на ретро-потяг та трансфер вже у продажу, тож поспішіть зареєструватися. Кількість місць обмежена!