Небесна Сотня - перші герої російсько-української війни

Дата: 20.02.2023 12:31

«Небесна Сотня - перші герої російсько-української війни» - в Студенянській територіальній громаді вшанували Героїв Небесної Сотні.

Саме в ці дні під час Революції гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піка. Із 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого від поранень померло ще понад 20 протестувальників. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні.

Україна — країна сильних і незламних людей. Країна вільних і хоробрих героїв.

Вічна пам'ять Небесній сотні! Вічна пам'ять усім, хто віддав життя за вільну Україну!