Обережно, фейк! Від імені Начальника ОВА Сергія Борзова зловмисники поширюють листи про збір коштів

Дата: 06.03.2023 13:31

Фото без описуВ області поширюється інформація та надсилаються листи від імені Начальника ОВА Сергія Борзова щодо збору благодійних коштів.

"Офіційно заявляю: жодних доручень такого змісту не було. Зловмисники обіцяють для підприємців, які надішлють кошти на фейковий рахунок, можливість скористатися правом на отримання податкової пільги, а саме: зменшення податку на прибуток пропорційно внесеної благодійної суми у звітному періоді..." - зазначає очільник області.

Граючи на патріотичних почуттях представників бізнесу, зловмисники намагаються збагатитись, посилаючись для переконливості на пункти  законів та стверджуючи, що ці дії узгодженні з Президентом України та Верховною Радою України.

Не ведіться на фейки!