Як технології наближають перемогу? Михайло Федоров розповів про інновації на передовій

Дата: 14.03.2023 14:13

Зараз триває перша у світі технологічна війна. І хто швидше пристосовується до нових умов ведення військових дій, той і отримує перевагу на полі бою. Щоб здобути перемогу, нам потрібно ще більше технологічних рішень.

Команда Мінцифри активно розвиває сферу military-tech. Старлінки, дрони, системи ситуативної обізнаності уже працюють на передовій та встигли довести свою ефективність.

Детальніше про те, як технології рятують життя наших воїнів та допомагають знищувати ворога, розповів Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у фільмі від YouTube-каналу pressing: https://youtu.be/FvHR0YYDeBo

Вмикайте і дізнавайтеся більше про технології перемоги.