Ми пишаємось військовими, які зустрічають цей день на передовій – дають гідну відсіч ворогу і наближають нашу Перемогу! – Сергій Борзов

Дата: 27.03.2023 10:19

Фото без опису26 березня дев’ята річниця створення Національної гвардії України!

З перших хвилин повномасштабного вторгнення росії нацгвардійці стали на захист батьківщини і гідно виконують свій військовий обов’язок. Роблять усе, щоб Україна вистояла.

«Ми віддаємо шану тим, хто поклав життя, захищаючи цілісність та незалежність нашої України. Вічна пам’ять Героям. Ми пишаємось військовими, які зустрічають цей день на передовій – дають гідну відсіч ворогу і наближають нашу Перемогу. Ви сильні і рішучі – ви гордість України. Будьте вірні Присязі - служити українському народу. Бажаю міцного здоров'я, залізного терпіння і хороброго духу!» - зазначив Начальник ОВА Сергій Борзов.

Слава Україні!

Слава Героям!