Не випалюйте суху траву! Це може спричинити пожежі та руйнування екосистеми, - рятувальники Вінниччини

Дата: 31.03.2023 13:01

За минулу добу, 30 березня рятувальники Вінниччини ліквідували 4 пожежі сухої рослинності на площі близько 4 га.

Такі випадки були зафіксовані у Гайсинському, Жмеринському, Могилів-Подільському та Вінницькому районах області.

Рятувальники вкотре нагадують - не варто випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Пам'ятайте, що спалювання сухої рослинності може спричинити руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню на поруч розташовані будинки та будівлі.

За самовільне випалювання сухої трави або її залишків передбачено кримінальну та адміністративну відповідальність.