Нехай Великоднє свято надихне наші серця на подальшу боротьбу за нашу країну та зміцнить віру в те, що ми здолаємо ворога! – Сергій Борзов

Дата: 17.04.2023 11:05

Фото без описуНачальник ОВА Сергій Борзов привітав усіх, хто сьогодні відзначає Великдень.

«Христос Воскрес! Цей день - найпереконливіше свідчення перемоги життя над смертю, гідності над лицемірством, світла над темрявою! Нехай Великоднє свято надихне наші серця на подальшу боротьбу за нашу країну та зміцнить віру в те, що ми здолаємо ворога! Нехай цей день стане символом нашої злагоди та єднання!» - зазначив очільник області.

Він також побажав Божого захисту усім, хто на передовій, хто в сховищах, хто далеко від свого дому!

«Щиро бажаю, щоб світло Перемоги засяяло над Україною!» - зауважив Сергій Борзов.